Блоги

Микола Нога! Відкритий для спілкування чи?

Відкритість і доступність для спілкування – одна із важливих характеристик будь-якого політика чи публічної особи. Це стосується і соцмереж: сьогодні свою сторінку у ФБ, твіттері чи телеграмі мають не тільки президенти країн, мери міст чи журналісти, а навіть і дитсадки чи ФОПи.

Не оминула ця мода і шосткинського міського голову Миколу НОГУ, який завів собі сторінку на Facebook. Гарна сторінка, цікава, насичена інформацією і фотоматеріалами. Однак, залишити свій коментар під публікаціями пана мера я не зміг – немає у мене доступу до такої функції. Тільки «поширити», а коментувати – ні. Чому?

Про це я спитав самого Миколу НОГУ. «То щось у Вас! – прийшла від нього відповідь. – Пишіть у месенджер!» От, думаю, як же ж я міг піддати сумніву відкритість нашого мера! Це ж у мене «щось», а Микола НОГА – дає можливість всім і кожному висловити на своїй сторінці оцінку своїй діяльності і бездіяльності, не боїться критики, готовий до дискусії! Але про всяк випадок я попросив свого колегу із Сум Сергія МОШУ перевірити, чи є в нього можливість залишати коментарі на сторінці Миколи НОГИ, чи ні?

Відповідь була позитивна: є можливість коментувати! А у мене – нема… Як же ж так, Миколо Петровичу?! Я ж Вам повірив, повірив у Вас, а Ви… А Ви, замість спілкуватися з Вами на Вашій сторінці публічно, пропонуєте мені приватну розмову – «пишіть у месенджер». Так може то у Вас «щось»? І це «щось» політологи називають теплою ванною. В такій, як кажуть фахівці з інших справ, настільки зручно і комфортно, що можна чогось і не помітити.

Звертаюсь до громадян та пропоную повідомляти мені про виявлені порушення законодавства на мою електронну адресу: 2360914771@mail.gov.ua, щоб разом зобов’язувати чиновників належним чином виконувати свої посадові обов’язки.

Підписуйтесь на мою сторінку у Facebook (https://www.facebook.com/VjachPavlenko/app/212104595551052/…), Viber, Телеграм-канал (https://t.me/VPavGUR19), YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=yPk3SCBf_nk).

Фото
view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
Чи бояться Андрія Деркача в Глухові?

Про санкції, про "Почесний громадянин Глухова"...

В'ячеслав Павленко
До суду надійшов протокол на Миколу Ногу (оновлено)

До суду надійшов протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
Складено протокол на Миколу Ногу

Складено протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
«Форсаж» перевірять

На адресу Сумського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (керівник – В’ячеслав ПАВЛЕНКО) надійшла відповідь з Державної служби...

В'ячеслав Павленко
Микола Нога порушив карантин?

Мер Шостки порушив карантин?...

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.