Блоги

НІ КАПІТУЛЯЦІЇ

Яких депутатів ми обрали і як вони відстоюють наші інтереси

Вже майже півроку від тоді, як почалися акції НІ КАПІТУЛЯЦІЇ. Ці акції направлені проти прийняття т.з. формули Штайнмаєра, а саме : надання особливого статусу ОРДЛО, виплату пенсії в ОРДЛО та фінансуванню тераризму з сепаротизмом.

За цей час Україною покатились звернення від різних рівнів місцевих рад до Президента України щодо не прийняття та не втілення в життя цієї формули. Звісно це і не оминуло Сумщину. Перші та єдині які звернулись та висловили свою тверду позицію, це були депутати Сумської міської ради. 

Сумська обласна рада, Конотопська міська рада, Глухівська міська рада, Роменська міська рада, Глухівська района рада та інші підтримали Президенськи наміри, та не прийняли відповідні звернення. 

Тепер хочеться сказати головне, що ОРДЛО та терористів треба буде за який рахунок утримувати. За який рахунок? Так правильно за рахунок бюджету, а саме за податки, збори та мита платників податків і Сумської області в часності.

Хочеться "ПОДЯКУВАТИ" тим депутатам Сумської обласної ради, Конотопської міської ради, Глухівської міської ради, Роменської міської ради, Глухівської районої ради та інших рад, які своєю позицією підтримали фінансування ОРДЛО та ТЕРОРИСТІВ за гроші мешкаців Сумщини, та зменшили фінансування самої Сумщини, зменшили підвищення зарплат та пенсій, бо ці гроші підуть на підтримку тероризму та сепаратизму. 

view counter

По тематике

Феликс Эдмундович
Продажа Глухова разом з кріпосними 2020 році

Французький підприємець Мішель Терещенко продав Глухів Андрію Деркачу разом з глухівчанами... 2

Захарченко Миколай
Про керівника комунального закладу Сумської обласної ради та представників "руського міра"

Директор КЗ СОР "Глухівський ліцей - інтернат" Терещенко Ірина запросила на посвячення в кадети прихильників "руського міра", яка до речі...

Феликс Эдмундович
Інваліду війни не дають земельну ділянку

В Глухові керівництво міста відмовило в наданну земельну ділянку інваліду Українсько - Російської війни....

view counter

Цитата

6 місце для «Альянса» – не межа. У команди є ще потенціал!
Юрій Ярошенко
головний тренер ФК "Альянс"
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.