Блоги

Психологічний тест для поліції: чого чекати кандидатам

Що перевіряє психотест? Чи можна до нього підготуватись?

Кандидати в Нову поліцію м. Суми, котрі добре здали фізпідготовку, вже очікують запрошень на психологічний тест. Ходять чутки, що це щось страшне. Тому я вирішила поділитись власним досвідом проходження цього етапу, щоб відділити міфи від фактів.

Всі питання - прості питання 

У порівнянні з тестом на логіку, психологічний дуже простий. Погодьтесь, не так вже важко відповісти які книжки ви любите читати, чи не мали в минулому проблем із законом, чи любите тварин, чи вірите у Святого Миколая і т. п. Ці прості запитання дозволять психологам побачити ваш характер.

Частина питань стосується здоров'я - теж нічого надзвичайного. 

Третя частина питань, як кажуть підручники з психології, є перевіркою на чесність. Розпізнати їх серед інших може хіба що професійний психолог, але не поспішайте бігти до нього на консультацію. Ось чому:

1. намагання перехитрити тест можуть вилитись в те, що шкала брехні буде занадто високою і психотест стане для вас останнім етапом. Тоді залишиться лише гадати чи прошли б, якби говорили правду.

2. тест відсіює людей з психічними розладами. Якщо їх нема, боятися нічого. Якщо ж є, то в ході роботи поліцейським правда все-одно випливе, можливо, у формі скандалу на youtube.

3. останнім етапом відбору буде співбесіда, в тому числі з психологами, котрі матимуть результати ваших тестів. Очевидно, вони теж перевірятимуть на правдивість та уточнюватимуть деякі моменти по відповідям у тесті.  

З цих 3-х причин я вирішила не постити посилання на сайт, де є схожий тест. Тим більше, що по ньому неможливо зрозуміти гарний у вас результат, чи не дуже: тест для "затравки" виклала приватна фірма, що заробляє психологічними консультаціями.

Що справді складно

У мене з проходженням тесту було три проблеми: 
- занадто хвилювалась;
- забула поснідати і порожній шлунок не додавав зосередженності;
- тест тривав більше години і в кінці вже лишилось одне бажання - дійти до останнього питання.

Очевидно, що 2-м з цих бід можна легко запобігти. Сподіваюсь, моя розповідь вже трохи вас заспокоїла. 

view counter

По тематике

Ксения Боянова
Нова поліція: що насправді чекає кандидатів (етап перший)

Якими будуть тести на логіку, і що означатиме їх результат....

Ксения Боянова 04.12.2015 12:48
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.