![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_251_18.jpg)
Як повідомили Данкор онлайн у патрульній поліції Сумщини, на місці події з'ясувалося, що водій автомобіля “Фольксваген”, з'їжджаючи з пров. Монастирський на вул. Нижньовоскресенську, не впорався з керуванням після чого здійснив наїзд на паркан. Чоловік вийшов з авто та зателефонував на 102. У цей час в його авто в’їхав автомобіль “Рено Сценік”. Після цього жінка, керуючи “Фіатом”, заїжджаючи з пров. Монастирського допустила з ними зіткнення. Після цього сталася 4-та ДТП, коли водійка “Мерседеса”, також спускаючись провулком, допустила з ними зіткнення. Внаслідок автопригоди, на щастя, ніхто не постраждав. Всі чотири транспортних засоби зазнали механічних пошкоджень. На всіх водіїв патрульні склади адміністративні протоколи за ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожного руху, що призвело до ДТП). Надалі матеріали будуть передані до суду.
Обстеження проїжджої частини провели, далі будуть також цей момент з'ясовувати...
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Подія сталася сьогодні, близько 10 години 30 хвилин, на вулиці Санаторній....
Сумські поліцейські розслідують обставини ДТП з потерпілими....
Сумські патрульні склали два протоколи на водія, який вчинив та залишив місце автопригоди....
Сьогодні зранку, близько 8 години 30 хвилин, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Сумщини....
Водій мопеда "Альфа" перебуваючи за кермом не впорався з керуванням та допустив падіння двоколісного. У результаті чого пасажирка транспортного...