![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_220_17.jpg)
Завдяки наданій очевидцями події інформації та відео з камер спостереження патрульні встановили водія, а згодом і його місце перебування. Під час спілкування у 39-річного керманича інспектори виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Чоловік цього не заперечував. Він тільки додав, що вживав алкоголь уже після вчинення ДТП. Огляд на стан сп'яніння, який він пройшов на місці, був позитивний. Результат — 2, 50 проміле, що у понад 12 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ст. 122–4 (Залишення місця скоєння ДТП) та ч. 4 ст. 130 (Вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після ДТП за її участю алкоголю) КУпАП. Від керування водія відсторонили, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сумські поліцейські розслідують обставини ДТП з потерпілими....
Сумські патрульні склали два протоколи на водія, який вчинив та залишив місце автопригоди....
Сьогодні зранку, близько 8 години 30 хвилин, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Сумщини....
Водій мопеда "Альфа" перебуваючи за кермом не впорався з керуванням та допустив падіння двоколісного. У результаті чого пасажирка транспортного...
Учора вдень патрульні отримали повідомлення про ДТП на перехресті вулиць Металургів — Ремісничої....