![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/granata300823.jpg)
Нещодавно ввечері до Шосткинського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що в одному із закладів міста відвідувач вчиняє сварку. За вказаною адресою негайно виїхали поліцейські.
Прибувши на місце події, правоохоронці виявили 51-річного мешканця Шостки, який перебуваючи в приміщенні кафе, поводив себе агресивно та неадекватно, вчиняв сварку з персоналом та погрожував гранатою.
Під час огляду місця події, правоохоронці вилучили гранату «Ф-1» з запалом УЗРГМ та в подальшому направили вибуховий предмет на експертне дослідження.
Чоловіка було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 296 "Хуліганство" Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За даними слідства, під час перевірки оперативної інформації щодо раніше судимого місцевого жителя, який може здійснювати торгівлю зброєю, співробітники Роменського...
Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що з медіа йому стало відомо, що на Сумщині судять чоловіка, який на...
З початку широкомасштабного вторгнення зс рф Міністерством оборони України кодифіковано, допущено до експлуатації у Силах оборони понад сто зразків боєприпасів...
За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури повідомлено про підозру 54-річному чоловіку у незаконному придбанні, зберіганні та збуті вогнепальної зброї і...
У Сумах 46-річний містянин зберігав бойові припаси та вибухові речовини без належного законом дозволу у своєму гаражі. На даний час...