![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/a9692da2-174d-4d48-a362-69d8d79f3c92.jpg)
Про це повідомив губерантор брянської області александр богомаз.
“Один із таких заходів — одноразова грошова виплата з обласного бюджету у розмірі 200 тисяч рублів, яку отримують усі, хто вирішив брати участь у спеціальній військовій операції за контрактом. Право на одержання цього заходу соцпідтримки продовжено до 31 грудня 2023 року. Законом передбачено і продовження контракту, що дає право на додаткові заходи підтримки, до цієї ж дати.
Ще одне важливе рішення: щомісячну допомогу у розмірі середньої зарплати по регіону отримуватимуть не лише батьки та вдови (вдівці) військовослужбовців, співробітників органів внутрішніх справ, військ національної гвардії, органів федеральної служби безпеки, а й військовослужбовців органів державної охорони, які загинули під час виконання обов'язків. військової служби”, - йдеться в повідомленні.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За кілька днів після звільнення з військової служби по захисту України, її свободи і незалежності від невблаганної тяжкої хвороби помер...
Охтирська громада провела в останню путь загиблого на війні молодшого сержанта Олександра Федоренка....
Міноборони рф стверджує, що відбиває атаки українці на сумському напрямку....
7 серпня 2024 року в Роменській громаді оголошено Днем жалоби....
Прощання з полеглим захисником відбудеться 7 серпня, повідомили в мерії Путивля....