![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/policiya_travma.jpeg)
За кермом перебував 31-річний чоловік. Він заперечував свою причетність до порушення та збирався поїхати на автомобілі з місця події. Інспектори подали йому вимогу залишатися на місці для з’ясування всіх обставин. Чоловік свідомо проігнорував цю вимогу, завівши двигун та почавши рух транспортного засобу. Поліцейська намагалася зупинити автомобіль. Але водій усе ж продовжив рух, та, як наслідок, завдав патрульній тілесних ушкоджень. Їй надали медичну допомогу в лікарні без ушпиталення.
Надалі водія розшукали. Його затримали в порядку ст. 208 КПК України. За вказаним фактом розпочато досудове розслідування. Кваліфікація події — ч. 2 ст. 345 ККУ.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Вночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Новомістенській чоловік сидить в автівці та сигналить....
Вчора вдень на лінію 102 надійшло телефонне повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася на вулиці Вирівській....
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Сумської Тероборони. З'ясувалося, що керманич транспортного засобу ЗАЗ, не впоравшись з керуванням,...
Патрульні отримали повідомлення про ДТП на проспекті Тараса Шевченка....
ДТП сталася в Сумах на вулиці Хворостянки....