![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/pidozra_4.jpg)
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисника та розшукали його. Ним виявився 44-річний місцевий мешканець. У скоєному чоловік зізнався та розповів, що пішов на злочини з метою заробітку.
Як з’ясували правоохоронці, зловмисник, добре знаючи, що господарів немає вдома, проникав до їх будинків та забирав все, що «потрапить до ока».
Наразі слідчі поліції вже довели причетність чоловіка до вчинення трьох подібних злочинів та під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили йому про підозру за ч. 4 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Слідство триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!