![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_348_2.jpg)
За його словами, це стало можливим завдяки сприянню Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» від компаній «HP» та «Microsoft».
До слова, це вже третя за рахунком допомога, яку надають міжнародні партнери для освітньої галузі.
«Отримані ноутбуки допоможуть педагогічним працівникам ефективно організовувати освітній процес. Особливо це важливо для закладів у прикордонних громадах, де немає можливості відвідувати школи. Щира вдячність міжнародним партнерам за допомогу! Шана педагогічним працівникам, котрі всупереч усім труднощам творчо займаються з дітьми та роблять їх активними учасниками освітнього процесу», – наголосив Тарас Савченко.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!