![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_230_11.jpg)
Під час бесіди громадянам нагадали основні правила поведінки, застерегли від виходів на кригу в період відлиг та в місцях, які заросли травою, оскільки там крига менш міцна, а також наголосили, що не можна бурити велику кількість лунок недалеко одна від одної.
Також рибалкам роз’яснили основні прийоми порятунку людини, яка провалилась під кригу, а також продемонстрували засоби та способи самоспасіння.
Для закріплення отриманої інформації громадянам роздали тематичні пам’ятки.