![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/shliakhrembud2.png)
Сума договору складає 4 млн. грн. У додатковий перелік включено деякі вулиці, що не потрапили до першого договору через дефіцит фінансування, а також окремі ділянки доріг та проїзди. Загалом – 20 об’єктів.
Як уже повідомлялося, першим договором (від 22.12.2022 р.) передбачено утримання 70 вулиць у Сумах. Таким чином, після укладання другого договору загальна кількість об’єктів зросла до 90. На жаль, через брак фінансування літнє прибирання буде здійснюватися лише на 48-ми з них.
Нагадаємо, що у поточному році КП «Шляхрембуд» також здійснює зимове утримання доріг у трьох із чотирьох старостинських округів Сумської міської ТГ, а саме – Піщанському, Стецьківському та Великочернечченському. Битицький округ обслуговує інший підрядник, повідомили на підприємстві.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!