![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/9fa5f74d-7f59-4248-9135-f7af8d0fe718.jpg)
Активні бойові дії під час окупації Сумщини завдали непомірної шкоди об'єктам енергетичної інфраструктури, до того ж, щоденні обстріли прикордонних території тільки додають пошкоджень та руйнувань. Енергетики АТ "Сумиобленерго", майже щодня, ризикуючи життям виїжджають на пошкоджені обстрілами ділянки прикордонних громад, підстанції та повітряні лінії електропередач для проведення ремонтних робіт. Деяке обладнання вдається відремонтувати одразу, але більшість потребує часу та значних коштів.
В цей непростий час, підтримка міжнародних партнерів, які надають операторам системи розподілу сучасне енергетичне обладнання дуже доречна. Цього разу донорами такого обладнання для АТ "Сумиобленерго" стали Італія, Литва та Угорщина, які надали підтримку енергетичному сектору Сумщини у вигляді трансформаторів, запобіжників та вимикача навантаження.
Встановлення відповідного обладнання є пріоритетом для підприємства, адже нашою основною місією було і залишається – забезпечення наших споживачів електропостачанням, а завдяки допомозі наших іноземних партнерів, відновлення ушкоджених енергетичних об'єктів відбувається значно швидше, до того ж, з використанням найсучаснішого обладнання, повідомили на підприємстві.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!