У Сумах відбулася презентація книги «Сумська область: 1939 – 2019 рр.: Економіка і суспільство»

Книгу-довідник, де її автор Михайло Макаренко подав дослідження основних показників виробництва базових галузей області – від часу утворення її – 10 січня 1939 року – і дотепер, видано за сприяння облдержадміністрації коштом обласного бюджету і презентовано в Сумській обласній науковій бібліотеці.

«У цій книзі мені хотілося за допомогою цифр показати все, що було з першого дня створення Сумщини і аж до сьогодення, – розповів її автор. – Я вважаю, що люди мають знати, як будувалася наша область, як вона відроджувалася після спустошливої Другої світової війни, як потім розвивалася. Я намагався зробити системний економічний аналіз і показати, що ми маємо реальні можливості, щоб збільшити виробництво, знову стати індустріально-аграрною областю».

До речі, Михайло Макаренко знає тему свого дослідження досконало, адже свого часу очолював Недригайлівський район, працював на керівних посадах в сільськогосподарській галузі.

«Фактично робота над матеріалами розпочалася у 2004 році. Ідея створення книги виникла тоді, коли мій онук, до речі, теж Михайло Павлович, як і я, навчаючись у виші, готував якусь роботу і попросив мене знайти дані по Сумській області. Перший тираж книги було видано до 75-річчя Сумської області. А це вже друге видання, доповнене новими цифрами і фактами, до 80-річчя Сумщини», – розповів Михайло Макаренко.

Книга розрахована на широке коло читачів, але перш за все, на думку автора, вона стане в нагоді студентам, науковцям та краєзнавцям. Наклад книги переданий до публічних бібліотек та бібліотек навчальних закладів (здебільшого вищої та середньої освіти) області, пише сайт ОДА.

view counter

Сейчас на форуме

Євген Кудлай
telepin
Лариса Брежнєва

Зарегистрированных 3
Гостей 1045
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 177292
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65010
Последний зарегистрированный пользователь pavelgichko

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.