Блоги

21 століття і інтернет на Сумщині. Його таки ловлять :) Що там про країну у смартфоні ?

Та дорога дорогою, місцевий колорит і все таке, якби ж не диво дивне – посеред поля закинута зупинка громадського транспорту, під нею велосипед, а на ній – двоє хлопчаків

Ранок 4 липня. Сумщина, дорога на славне місто Буринь, районний центр області, де у кандидата в народні депутати по 161 округу Ігоря Шкурата запланована зустріч. Дорога хоч і обласного значення, але також потребує ремонту. Інколи важко шукати дорогу, де її нема. Ну, як про чорну кішку у темній кімнаті.

Та дорога дорогою, місцевий колорит і все таке, якби ж не диво дивне – посеред поля закинута зупинка громадського транспорту, під нею велосипед, а на ній – двоє хлопчаків. Стоять на даху і у небо дивляться. Мрійники-бешкетники малі, спадає перша думка. Хоча, чого посеред поля і чого на даху?

Далі усе в стилі трагікомедії. Пряма мова від Ігоря Шкурата:  «8.30 ранку. Їду в Буринь до людей на округ і бачу, як небезпечно стоять дітлахи на даху автобусної зупинки. Зупинився, думав, - щось придумали або ж шкоду роблять яку. Від лиха подалі вирішив запитати, чи чого не трапилось. Як з’ясувалось, дітлахи щодня їдуть на велосипедах за два кілометри від своїх домівок, а то й декілька разів на день, щоб «зловити» інтернет. Ось вам і діджиталізація країни».

Цирк, абсурд і повна профанація місцевих реформ від можновладців. Це як потрібно докеруватись, щоб у рівнинних селах Сумщини, без гір і природніх перешкод, не було хоча б елементарного 2G інтернету. Не кажучи уже про 3 чи 4 покоління зв’язку. Простий 2G (GPRS), про який у Європі забули років 15 тому, поки ще не всюди є в Україні ???

Де державні програми, де кошти, виділені для областей на модернізацію систем зв’язку, де, врешті-решт, великі монополісти – оператори мобільного зв’язку, які не можуть побудувати елементарну мережу. Чи не вигідно? Чи сільські діти повинні їздити за пару кілометрів до зони покриття найближчої вишки ??? Яка «країна у смартфоні, яка «діджиталізація», шановні наші звершники!? Ви для початку поверніться обличчям до тих місць, звідки вас винесло життя на вершини влади, дайте людям елементарні умови для життя і розвитку дітей. Відродіть село, яке вас годує !!! Або ж звільніть посади …

І знову роздуми Ігоря Шкурата на кшталт польових нотаток: «Думок багато щодня. Багато й таких запитань від людей, що за місяць чи рік не вирішити. Багато попереду роботи, а тому їду до людей – їду не обіцяти, а запитувати, радитись і пропонувати своє бачення. А люди нехай самі вирішують, чи можу бути їм корисним. Переконаний, що ТАК! Що довіру виправдаю, а людей не покину! Рідна Сумщина, вірю у силу твоїх сердець. Вірю у земляків!

Фото
view counter

По тематике

В'ячеслав Павленко
Чи бояться Андрія Деркача в Глухові?

Про санкції, про "Почесний громадянин Глухова"...

В'ячеслав Павленко
До суду надійшов протокол на Миколу Ногу (оновлено)

До суду надійшов протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
Складено протокол на Миколу Ногу

Складено протокол на Миколу Ногу...

В'ячеслав Павленко
«Форсаж» перевірять

На адресу Сумського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (керівник – В’ячеслав ПАВЛЕНКО) надійшла відповідь з Державної служби...

В'ячеслав Павленко
Микола Нога порушив карантин?

Мер Шостки порушив карантин?...

view counter
view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.