Блоги

Сюрпляс кандидатів у президенти

У трекових гонщиків на велосипедах є цікавий тактичний прийом. Називається він «сюрпляс». У гонці переслідцування після команди: «Марш!» спортсмени не зриваються з місця, не мчать, мов скажені, а навпаки, продовжують стояти на стартовій позиції. Вони вміють, не торкаючись ногами треку, зберігати рівновагу. Той, у кого не витримують нерви, рушає першим і зазвичай програє. Бо у гонщика, який тримався позаду, залишилось більше сил для фінішного спурту.

 Центрвиборчком  зробив відмашку «Марш!», але Тимошенко, Порошенко, Зеленський, які вважаються фаворитами виборів, не поспішають офіційно включатись в перегони.

Президент  Порошенко навіть ще не заявив, що прийме участь у виборах.  Його можна зрозуміти. Як президент він бере  участь у різних заходах з приводу томосу, державних і релігійних свят, інших значних подій. Оголошує промови. Аудиторії, увага ЗМІ йому забезпечені, а це головне у виборчих перегонах.

Тимошенко, мабуть, боїться сполохнути удачу, яка несподівано видалась їй. На протязі кількох місяців вона значно випереджає у рейтингах ймовірних кандидатів на президентське крісло. Юлії Володимирівні хочеться в’їхати в останній місяць виборчих перегонів на білому коні.

Щодо Зеленського, то його, ймовірно, опанувала невпевненість. Він починає розуміти, у що вляпався. Держава це не театр, в якому глядачі плескають у долоні і сміються над його не дуже вишуканими жартами. Журналіст задає йому запитання про  капіталізацію в Україні. Комік, який до цього жваво розповідав про різні побутові і театральні ситуації, на мить замешкується (стало зрозуміло, що він не усвідомлює значення економічного терміну) і відповідає в дусі КВН: він хоче, щоб у результаті капіталізації українці трохи «обросли жирком». А недавно він заявив, що буде писати свою програму разом з народом. У кандидата у президенти нема ще програми? Або як він буде розв’язувати питання миру з окупантом України. Треба розділити аркуш паперу на дві половини. На одній половині напише свої вимоги один президент, на другій половині – його опонент. Після цього будуть домовлятися, як вирішити питання. Мабуть, актор прочитав  книжку з психології сімейних відносин. Саме так психологи пропонують вирішувати суперечки між подружжям.

 Ще одна інтрига – включення у виборчі перегони Ігоря Смешка. Він єдиний з претендентів заявив, що зразу після реєстрації кандидатом оголосить членів своєї команди, яка, треба розуміти, буде з ним після його перемоги на виборах. Масла у вогонь підлив ще і Дмитро Гордон. Він повідомив, що виборців неабияк здивує прізвище керівника виборчого штабу Смешка. Прізвища Гордон не назвав.

По тематике

Вячеслав Киричок
Прикол Зеленського. Блискуча відповідь Петра Порошенка

Зеленський шукає, як уникнути теледебатів. І ось йму здалося, що він винайшов ефектний вихід....

Вячеслав Киричок
Порошенко наздоганяє Зеленського - соцдослідження Центру Разумкова

Лідерка "Батьківщини" та кандидат в президенти Юлія Тимошенко не потрапить у другий тур виборів, її обігнали чинний президент Петро Порошенко...

Вячеслав Киричок
Зе і Ля. Змагання двох блазнів

Український парламент часто називають цирком. І це справедливо. Адже багато в парламенті блазнів. Вони розважають і веселять публіку, до якої...

Вячеслав Киричок
Вибори президента. Соціологічне дослідження SOCIS, 20 березня

Зеленський зберігає лідерство. Порошенко виходить на друге місце. Рейтинг Тимошенко впав....

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.