Блоги

Прикол Зеленського. Блискуча відповідь Петра Порошенка

Зеленський шукає, як уникнути теледебатів. І ось йму здалося, що він винайшов ефектний вихід.

Після тримісячної виборчої кампанії нард визначив двох фіналістів. Тепер двобій між ними дасть остаточного  переможця за президентський пост.

Зеленський уникає публічних виступів в якості кандидата на посаду президента, оскільки його знання в сфері економіки, оборони і дипломатичних відносин України обмежені чи навіть зовсім відсутні. Якщо спеціалісти в цих галузях і журналісти почнуть задавати питання, Зеленський буде безпорадно борсатися, немов кошеня, якого вкинули в ночви з водою.

Між тим виборці вимагають публічних дебатів між Петром Порошеком і Зеленським. Такі дебати передбачені  законом, але не є обов’язковими. Претендент, якщо захоче, може їх уникнути і ніякої відповідальності, окрім моральної, за це не понесе.  Іти Зеленському на дебати з президентом все одно, що погодитись на шмагання себе перед  чесним народом. Навіть фурія московського телеканалу Скабеєва сказала, що Порошенко в дебатах просто «сдует» Зеленского.

Зеленський шукає, як уникнути теледебатів.  І ось йму здалося, що він винайшов ефектний вихід. Артист запропонував президенту Петру Порошенку провести передвиборчі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський». Про це він заявив у відеозверненні.

«Звертаюся до Петра Порошенка. Ви кличете мене на дебати. Мріяли, що я втечу, «відморожусь», заховаюсь. Ні, я — це не ви у 2014 році. Я приймаю Ваш виклик», — сказав кандидат у президенти.

Він запросив президента до дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський» і з панібратською зухвалістю дав йому на відповідь 24 години. Розрахунок коміка був таким: президент, врахувавши безглуздість ідеї політичних дебатів на стадіониі, йму не відповість. І тоді у артиста буде аргумент: бачите, я пропонував йму зустріч на стадіоні, а він злякався.

Але Петро Порошенко з відповіддю не забарився.

«Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Але стадіон, так стадіон.
Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

Зрозуміти це можна так. Якщо тобі, артисте, хочеться стадіон, президент не проти. Домовляйся з «Олімпійським», плати за оренду, забезпечуй сценою, технікою. До дебатів Порошенко готовий.

Між тим представники НСК "Олімпійський" відповіли на заклик кандидата в президенти Володимира Зеленського про дебати. За словами прес-служби, для організації дебатів з ними ніхто не зв'язувався, і політичні заходи на стадіоні ніхто проводити не буде.

Отже, цей раунд закінчився на користь Порошенка. Зеленський сів на лід. Далі буде.

view counter

По тематике

Вячеслав Киричок
Зе, ты рано похоронил Порошенко

На такую мысль наводит онлайн голосование за кандидатов в президенты на сайте

https://ukraine-elections.com.ua/election_shortnews/all_news
...

Вячеслав Киричок
Порошенко наздоганяє Зеленського - соцдослідження Центру Разумкова

Лідерка "Батьківщини" та кандидат в президенти Юлія Тимошенко не потрапить у другий тур виборів, її обігнали чинний президент Петро Порошенко...

Вячеслав Киричок
Социологи показали последние исследования накануне выборов

Рейтинг шоумена Владимира Зеленского в списке кандидатов в президенты перевалил за 30%. Об этом свидетельствует опрос Киевского международного института социологии...

Вячеслав Киричок
Зе і Ля. Змагання двох блазнів

Український парламент часто називають цирком. І це справедливо. Адже багато в парламенті блазнів. Вони розважають і веселять публіку, до якої...

view counter
view counter
view counter
«После» Дженни Гейдж (США, 2019)
«После» Дженни Гейдж (США, 2019)
Кино Планета Кино
CINETECH+, 2D 10:1514:5019:40
«Хеллбой» Нил Маршалл (США, 2019)
«Хеллбой» Нил Маршалл (США, 2019)
Кино Космос
14:25—50 грн. 18:45—55 грн.
 
"Музыка нас объединяет"
Концерты Театр им. М.С.Щепкина
18.00

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.