Блоги

ВДоскуНавлювачи!

Доброго дня сумському інтернет-співтовариству і не лише.

Головне на сьогодні це – #SaveUkraineFromRussianInvasion!

Проте є й інші проблеми, враховуючи той факт, що на території міста Суми військові дії не ведуться.

У продовження моєї публікації «Операция «Ликвидация» по-сумски…». С 1 листопада 2014 року повинна вступити в дію і до роботи «нова», змінена структура апарату та виконавчих органів Сумської міської ради [ СМР] у відповідності до рішення СМР від 06 серпня 2014 року № 3470-МР «Про внесення змін до структури апарату та виконавчих органів Сумської міської ради… (зі змінами)».

Зараз почали викладати на сайт мерії положення про нові та змінені підрозділи. Багато є чого цікавого.

Перше і головне. Припинити департамент містобудування та земельних відносин СМР шляхом поділу його на управління архітектури та містобудування СМР (з правом юридичної особи) та управління земельних відносин СМР (без права юридичної особи) у «нової», «чесної», «прозорої», «відкритої», «ефективної» влади не вийде. Тому що рішення «трохи по-дєбільному» виписано. Їм на це влітку 127 разів вказували, у тому числі і я, але вони як барани дивляться на нові хвіртки і тільки гучно блеють. Крім того, відносно цього положення рішення СМР №3470-МР тривають судові справи. Зрозуміло що судове рішення буде не на користь головної міської «влади». Бо якщо і писати [ розробляти, хоча це дуже сильно сказано, саме – писати ] будь-які рішення, то Закони України треба читати спочатку – це, як мінімум.

Що буде відбуватися з департаментом інфраструктури міста, з якого виводиться  у самостійний підрозділ СМР відділ логістики та зв’язку та навпаки додається до нього відділ житлового господарства, який ліквідується як самостійна одиниця, мене абсолютно не цікавить. Це «договорняки»  Олександра Лисенко [ у народі більш відомого, як каПєтан Лінійка ] з приватними перевізниками та приватними ЖЕКами. Хай що хочуть, те і роблять. Від перестановки назв відділів і людей нічого не зміниться.

Але є два нюанси, на яких я зупинюсь окремо.

Перший. Читаємо проект рішення виконкому [ ВК ] СМР «Про внесення на розгляд Сумської міської ради питання щодо затвердження Положення про управління з господарських та загальних питань Сумської міської ради»

1. Відділ автогосподарства та експлуатації адмінбудинків.
2. Відділ тендерних процедур та обслуговування службових приміщень.

Плюс «чужорідні» і «прикріплений» спец …:-)

3. Сектор з питань забезпечення роботи адміністративної комісії [ який підпорядкований заступнику міського голови – голові адміністративної комісії  і міському голові ].
4. Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи [ що підпорядкований міському голові ].

Замєчатєльно, як написав би Дід Свирид Опанасович, який, як відомо, зараз знаходиться на стражі мірового порядку на перєдових рубєжах інтернет-мережі! Управління [ !!! ] «ГоспДвір» з тендерним ухилом. Чудово – те, що треба …:-)

2.4. Управління очолює начальник, який призначається на посаду розпорядженням міського голови за рекомендацією конкурсної комісії Сумської міської ради та звільняється з посади розпорядженням міського голови відповідно до чинного законодавства України.

Наблюдаєм.

***

Другий. Уважно вивчаємо другий проект рішення, більш цікавий – вже проект рішення СМР «Про Положення про департамент комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради»:

1. Управління комунікацій з громадськістю.

   1.1. Відділ аналітичного забезпечення та соціального моніторингу.
   1.2. Сектор сприяння громадянській ініціативі.
   1.3. Сектор комунікативних технологій.2. Управління промоції міста.

   2.1. Відділ промоції міста.
   2.2. Відділ «прес-служба».
  2.3. Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення.3. Управління публічної політики.

   3.1. Відділ звернень громадян.
   3.2. Сектор забезпечення доступу до публічної інформації.
   3.3. Відділ документообігу та контролю.

Впєрдоліть [ вибачаюсь, Діда Свирида зранку читав, усім також рекомендую його кожного дня читати –  він дуже гарну сільську аналітику викладає ] комп’ютерщиків в промоцію «ця пЬять балів»! Smile Це потрібно вміти. Треба глибоко і ґрунтовно розбиратися в комп’ютерних та інформаційних технологіях.

Я так розумію що комунальна установа «Агенція промоції «Суми» буде ліквідована як структурний підрозділ (бюджетна установа). Інакше навіщо створювати цілий відділ промоції міста у структурі саме ВК? Але щось мені підказує що буде і те, і те. Де проект рішення про припинення установи? «Нова» сумська міська «влада» дуже «ефективна», «заощадлива», навіть!

А що таке «сектор комунікативних технологій»?  Smile Може комутаційних? Ні, саме комунікативних!

Комунікативні технології – це сукупність знань, відомостей про послідовність операцій, що виконуються для встановлення психологічно-інформаційного контакту між індивідами. Комунікативні технології – це створення РR-звернень і РR-кампаній з урахуванням знань про сучасні досягнення в наукових сферах, пов'язаних із комунікативним процесом. Оскільки РR спрямований переважно на різні групи індивідів, то в його побудові важливо враховувати психологічні та соціальні аспекти. Умовно комунікативні технології, використовувані в РR, можна поділити на психологічні та соціальні.

Ось тут все зрозуміло. PR [ піар, Public Relation ] себе коханих. Якось прямо, як лінійка. Мабуть відділу «Прес-служба» у цьому напрямку явно недостатньо. Потрібен ще один цілий відділ! У мою бутність з цим прекрасно справлялася одна людина – мій прес-секретар Ірина Олегівна Дяденко. А тепер значиться потрібно два відділи! Тобто, не менш ніж 10 [ десять !!! ] працівників. Ню-ню… Громада розбереться з часом – буде лінчувати навіть без суду Лінча! Ми допоможемо з обґрунтуванням. У письмову вигляді. Сміттєві контейнери раєм здадуться.

О! Та тут взагалі феєрія! Сектор сприяння громадянській ініціативі. Ааа… Знайоме. «Воля громади – закон для влади!» © Геннадій Мінаєв, 2006р. Тільки громадянській чи громадській? Питання. Хоча не головне. Читаємо: «3.2.5. Сприяє… бла-бла-бла…  3.2.6. Забезпечує… бла-бла-бла… 3.2.7. Узагальнює… бла-бла-бла… 3.2.10. Вживає… бла-бла-бла… 3.2.12. Вносить… бла-бла-бла…».

Тобто з цього випливає, що для того щоб сприяти громадським та громадянським ініціативам громади міста в мерії потрібні окремі чиновники, всі інші 600 штук працівників, включаючи міського голову, цим займатися не можуть апріорі? Мдя… Sad

Далі знаходимо ще одне визначення – «соціальний моніторинг».

Соціальний моніторинг – це спеціально організована, розгалужена система безперервного та оперативного отримання, обробки, зберігання та первинного аналізу даних про найактуальніші явища та процеси, що відбуваються в суспільстві.

Ну, майже як КДБ & ФСБ …:-) Без «соціального моніторингу» в сумській мерії ніяк не прожити, так треба розуміти?

Андрій Сокура, який був ініціатором і втілювачем в життя комп’ютерних і інформаційних технологій в СМР [ 2006-2013рр. ] та починав поступово створювати такого роду підрозділ, дивиться з неба на все ці справи і запитує: «Михалич, вони що там усі того? Ударені?». А йому відповідаю: «Та ні, Андрюха, вони не «того», вони не «ударені», вони просто кастрлюлєголові…».

Ще раз передивився положення. Більш ретельно. Є ще багато питаннь. В такому випадку і комунальне підприємство «Інфосервіс» СМР також взагалі непотрібно. Де проект рішення СМР про його ліквідацію?

Департамент планується дуже потужний! Він навіть і рекламою буде займатися. Ну, звісно після того як Жука, Бикова, Красулю, Чепіка та інших «ліквідують».

Аналізує стан і потреби ринку зовнішньої реклами, міста Суми і готує рекомендації щодо його впорядкування та вдосконалення.

При чому кома у реченні робить сенс цього пункту дуже цікавим! Smile Погодьтеся. Не було ще у владі підрозділів, які б вдосконалювали місто! ВДоскуНавлювачи! :-)

Друзі. Почитайте документ! Вони створюють, вірніше, скоюють департамент «Інфа-PR-Продакшєн»! Smile

2.3. Департамент очолює директор, який призначається на посаду розпорядженням міського голови за рекомендацією конкурсної комісії Сумської міської ради чи за іншою процедурою, передбаченою законодавством України, та звільняється з посади розпорядженням міського голови у відповідності  з чинним законодавством України.

Наблюдаєм.

***

Цікаво, конкурси на заміщення вакантних посад начальника управління «ГоспДвір» і директора департаменту «Інфа-PR-Продакшєн» будуть проводитися? Чи як завжди, з початку березня цього року, виключно по «стажуванню» та «переводом» будемо призначати «відданих» партійців з ВО «Батьківщина»? А? Нова ж сумська влада «чесна», «прозора», «відкрита», «ефективна» – в тренді Майдан 2.0, тобто жити по-новому та хапати собі все що можна і ще неможна. Напевно меру на Порш Панамера нулячий замість начебто проданих маршруток збирають.

Може мені подати документи на конкурс(и)? Smile Як вважаєте, друзі? Мені до душі більше «Інфа-PR-Продакшєн», але й «ГоспДвір» також нічого! Smile

Мін.

- - -

Я нічого не хочу від свого життя,
В мене є робота, я люблю її.
Я кладу на дорозі у ямки асфальт,
І нічого в тому світі не потрібно мені.

Не хочу квартиру, з сусідами злими,
Я весь час на роботі в вагончику сплю.
Не марю годинниками золотими.
Знаєш, понтів я цих не люблю.

Маленьку мрію я маю i я без неї вмираю.
Собі я не уявляю, як без неї я жити маю.

Порш Панамера! Нулячий, Порш Панамера!
Я плачу, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера.
Я хочу, Порш Панамера! Всього лиш, Порш Панамера.
Кароче, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера!

Я не хочу мати власний літак.
Бо я, після пива літаю і так.
Я не хочу яхту на парусах,
Я ті понти ненавиджу аж страх.

Не хочу костюм, що коштує як хата,
Бо прийдеться пахати півжиття на штани.
І супер модель я не хочу кохати,
Бо супер модель — це тоже понти.

Маленьку мрію я маю i я без неї вмираю.
Собі я не уявляю, як без неї я жити маю.

Порш Панамера! Нулячий, Порш Панамера!
Я плачу, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера.
Я хочу, Порш Панамера! Всього лиш, Порш Панамера.
Кароче, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера!

Порш Панамера! Нулячий, Порш Панамера!
Я плачу, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера.
Я хочу, Порш Панамера! Всього лиш, Порш Панамера.
Кароче, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера!

Порш Панамера! Нулячий, Порш Панамера!
Я плачу, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера.
Я хочу, Порш Панамера! Всього лиш, Порш Панамера.
Кароче, Порш Панамера! Холєра, Порш Панамера!

- - -

«Порш пана мера», 2013 рік.
Автор слів та музики – Андрій Кузьменко (Кузьма).
Режисер кліпу – Вадим Єрмоленко.

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.