Рок Доґ 2 (Марк Балдо, 2021)

Головний герой мультфільму – молодий тібетський мастиф Боді. Повний сили та енергії, він не хоче сидіти на місці та готовий робити будь що для втілення своєї мрії. 1838

Боді вже давно вирішив, що хоче присвятити себе музиці. Пройшовши крізь низку випробувань, наш герой нарешті потрапляє до справжнього рок-гурту. Боді зі своїм грутом True Blue співатимуть разом із найпопулярнішою поп-зіркою Lil 'Foxy. Тільки так Боді та його друзі зможуть зрозуміти справжню ціну слави та все одно лишитись друзями.

Пригодницький сімейний мультфільм «Рок Доґ 2» – це продовження історії про музикального пса. Сюжет ґрунтується на графічному романі, який написав та проілюстрував китайський рок-виконавець Чжжен Цзюнь. Мультфільм знято у США, тоді як першу частину, яка вийшла у 2016 році, створювали спільно Китай та Сполучені Штати. Виробництво тоді обійшлося у 60 млн. доларів, що зробило мультфільм найдорожчим анімаційним проектом, який фінансувався Китаєм.

В ролях: Джейсон Сімпсон, Кетлін Барр, Ендрю Френсіс, Ешлі Болл, Брайан Драммонд.


Где и когда

Кінопалац "Дружба"

С 05.08.2021 по 18.08.2021.  Время: 10.30

Планета Кіно

С 05.08.2021 по 17.08.2021.  Время: 10.40

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.