Неідеальний чоловік (Марія Шрадер, 2021)

Прагматична та стримана професорка Берлінського університету, дослідниця клинопису Альма (Марен Еггерт) погоджується взяти участь у тритижневому експерименті. З її допомогою тестуватимуть людиноподібного робота Тома (Ден Стівенс). 1130

Гонорар Альма планує витратити на фінансування своїх досліджень. Тома створено та запрограмовано з урахуванням смаків Альми, її інтересів та вподобань. За задумом розробників, Том має стати для неї ідеальним партнером у любовних стосунках. Усі в захваті від Тома і щиро не розуміють чому ж він так дратує Альму.

Німецька фантастична мелодрама «Неідеальний чоловік» знята за однойменним оповіданням Емми Браславські. Як літературний, так і кінематографічний твір виборов престижні нагороди. Фільмували у Німеччині та Данії з дотриманням усіх приписів, викликаних пандемією. На Берлінському кінофестивалі, де у березні 2021 року було презентовано фільм, він був відзначений Срібним ведмедем за краще виконання жіночої ролі Марен Еггерт.

В ролях: Ден Стівенс, Марен Еггерт, Сандра Хюллер, Вольфганг Хюбш, Аніка Меєр.


Где и когда

Планета Кіно

С 05.08.2021 по 11.08.2021.  Время: 10.15; 14.30; 18.40

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.