До участі долучилися майже 150 учасників – переможців першого етапу гри з Андріяшівської, Миколаївської, Боромлянської, Попівської сільських рад, Краснопільської селищної ради, Кролевецької, Конотопської, Роменської, Лебединської, Путивльської, Буринської, Тростянецької, Сумських міських рад.
Учасників змагань привітав голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ:
«Тут панує неймовірний козацький дух. Я пишаюсь тим, що сьогодні ми розпочинаємо новий етап змагань. Ви – переможці у своїх громадах і коли ви проходили урочистим кроком, я бачив на скільки ви потужні і готові вже сьогодні йти у бій, хоча і ігровий, але бій. Ви маєте проявити себе як мужні, ерудовані, фізично підготовлені козаки-бійці!»
Очільник ОВА подякував нашим захисникам, завдяки яким є можливість проводити такі змагання. Володимир Атрюх зазначив, що понад 10 Героїв України – уродженці Сумщини, гідні нащадки-козаків-українців, з яких сучасні діти братимуть приклад.
Пам'ять воїнів, які поклали своє життя за Україну, вшанували хвилиною мовчання.
Герої сучасності є і серед цивільних, і вони живуть серед нас. Прикладом сміливості і героїзму є маленька дівчинка, Нікіта Савічева, учениця 4 класу Сумського закладу середньої освіти № 3, яка врятувала своїх братика та сестричок під час пожежі.
За сміливість та рішучість дівчинка отримала Подяку голови СОВА.
А на учасників змагань попереду чекають три дні насичені заліковими конкурсами та змаганнями із впоряду (стройова підготовка), домедичної, фізичної та тактичної підготовки, метання гранати, перетягування линви, орієнтування на місцевості, історії українських збройних формувань та таборування.
Окрім змагальної частини програми передбачені й відпочинкові заходи: ранкові руханки, майстер-класи «Протимінна безпека», «Безпека на дорозі», «Безпілотні літальні апарати», «Комунікаційні здібності», антифейкова інтелектуальна гра «Врятувати єнота з пропагандистського полону», військово-тактична гра «Лазертаг», настільні ігри, кіноклуб та вечірня ватра.
«Щиро бажаю учасникам міцного здоров’я, сил наснаги та впевненості у своїх силах. Ви – кращі з кращих представників незламної і нескореної нації! Веред – до перемоги у грі і Перемоги України», – підкреслив голова Сумської ОВА.
Довідково. Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») створена у 2003 році з ініціативи Українського козацтва і є на сьогодні єдиною системною формою виховної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості.
Гра «Сокіл» («Джура») дає можливість дітям продемонструвати свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду, повідомляє Сумська ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У Сумах провели обласний етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)...
Цього року змагання присвятили колишньому провідникові рою «Побратими» Стецьківської школи Денису Бондаренку («Юніор»), котрий загинув 1 травня 2022 року під...
У Сумах відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що має на меті національно-патріотичне та духовне виховання учнівської...
На Сумщині, поблизу міста Путивль, провели обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)....
У Сумах відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)....