Законодавці від правлячої партії та її союзників, які разом мають більшість, проголосували за схвалення законопроєкту, незважаючи на те, що опозиційні депутати, європейські країни та активісти із захисту прав ЗМІ закликали скасувати його.
Найбільше занепокоєння щодо свободи вираження поглядів викликала стаття 29 закону. У ній йдеться про те, що ті, хто поширює неправдиву інформацію в Інтернеті про безпеку Туреччини з метою «створення страху і порушення громадського порядку», будуть покарані тюремним ув'язненням на термін від одного до трьох років.
Критики заявили, що немає чіткого визначення «неправдивої або оманливої інформації», що робить закон відкритим для зловживань з боку судів.
Питання свободи ЗМІ набуває все більшого значення напередодні президентських і парламентських виборів наступного року, коли опитування показують, що підтримка Ердогана і його партії різко впала після останнього голосування, пише ua.news.
Туреччина ратифікувала угоду про зону вільної торгівлі з Україною, яка була підписана ще на початку 2022 року....
Туреччина скоротила експорт до рф у лютому на 33% – до $670 млн в порівнянні з $1 млрд за аналогічний...
"Транспортний безвіз" з Туреччиною діятиме щонайменше до завершення війни. Джерело:...
Туреччина відмовилася пропустити через турецькі води до Чорного моря кораблі-мінники, надіслані Великою Британією в Україну....
Українські імпортери збільшують поставки продуктів харчування з Туреччини через обмеження на кордоні з Польщею, розповіла начальник відділу маркетингу оптового ринку...