До ESNA входять 26 країн ЄС, Ісландія та тепер — Україна.
Членство в ESNA відкриває нові перспективи для розвитку української стартап-екосистеми, зокрема:
Обмін досвідом та найкращими практиками: Україна зможе впроваджувати європейські інновації та ділитися власними напрацюваннями.
Міжнародна підтримка: українські стартапи отримають більше можливостей для залучення інвестицій, участі в грантових програмах і доступу до глобальних бізнес-мереж.
Інтеграція в європейський ринок: співпраця з партнерами ESNA сприятиме виходу українських стартапів на міжнародну арену.
ESNA також допоможе впровадити 8 ключових стандартів розвитку стартап-екосистеми, зокрема у сферах фінансування, інноваційного регулювання та підтримки підприємців.
Членство України в альянсі не лише прискорює розвиток інноваційних технологій, а й зміцнює позиції країни на світовій економічній арені. Це важливий крок до побудови конкурентоспроможної та сучасної економіки через стартапи та інновації, повідомляють в Мінцифрі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
AI House запустила акселераційну програму для стартапів Deep Scale: AI Startup Accelerator, націлену на підтримку українських проєктів у сферах штучного...
У сумській громаді серед представників бізнесу та фізичних осіб, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність, оголосили конкурс стартапів....
Шостка удостоена награды Всеукраинского конкурса как город-лидер по реализации социальных ІТ-стартапов....
Открыт набор на дистанционный курс Украинской социальной академии, который поможет стартаперам пройти путь от формирования своей бизнес-идеи до запуска социального...
Проект ученых СумГУ победил в номинации «Лучшая идея» на Sikorsky Challenge 2018....