телефони на 8-700 та 8-900 хто не знає - читайте тему

Інформація взята з сайту Державної служби зайнятості і прикреплена до форуму газети "Данкор", тому, що саме в цієї газеті разміщується дуже багато об'яв про працевлаштування фірмами з Києвських офесів (я про відносно нову послугу на сайті Данкора - пошук работи), так от інформація взята з джерела: http://www.dcz.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=4CB4C4D598ED2287C806BE477886532A?art_id=123964&cat_id=4713800 Копія текста: Доволі принадно на фоні скорочення робочих місць і урізання зарплат виглядають оголошення такого змісту: «Пропоную роботу водієм, зарплата 4000 грн.», «Пропоную р

Інформація взята з сайту Державної служби зайнятості і прикреплена до форуму газети "Данкор", тому, що саме в цієї газеті разміщується дуже багато об'яв про працевлаштування фірмами з Києвських офесів (я про відносно нову послугу на сайті Данкора - пошук работи), так от інформація взята з джерела:
http://www.dcz.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=4CB4C4D598ED2287C806BE477886532A?art_id=123964&cat_id=4713800
Копія текста:
Доволі принадно на фоні скорочення робочих місць і урізання зарплат виглядають оголошення такого змісту: «Пропоную роботу водієм, зарплата 4000 грн.», «Пропоную роботу помічника керівника. Зарплата 3500 грн.». Але тільки на перший погляд. Людина, яка телефонує за вказаним в оголошенні номером, потрапляє у пастку до фіктивних роботодавців. Розмова починається з того, що додзвонювачу повідомляють: вакансія ще актуальна, але для детальної інформації потрібно зателефонувати у відділ кадрів.

— Телефон у відділ кадрів починався цифрами 8-700, — розповідає рівнянка Оксана, яка вирішила відгукнутися на вакансію «помічник керівника». — Там мені повідомили, що вартість чогось там становить 6 гривень. Не розчувши, що саме коштує 6 гривень, я вирішила, що, найімовірніше, це вартість хвилини розмови. Але зважаючи на перспективу отримувати 3500 гривень заробітної плати, я вирішила, що варто ризикнути. Далі монотонний голос-автомат запропонував прослухати наявність десяти найактуальніших вакантних посад. «Якщо вас цікавить вакансія продавця — натисніть цифру 1, якщо вакансія водія — натисніть 2, — лунало у слухавці. Вакансія, яка цікавила мене, була чомусь аж під номером 9.

І, якщо у вас вистачить мужності дослухати це все до кінця, в розмову із вами вступить жінка, яка запропонує залишити ваші координати. Як розповідає Оксана, «роботодавців» цікавив не лише номер її мобільного телефону. Вони попросили надиктувати і домашню адресу, і навіть e-mail. Після цього Оксана чекала дзвінка від майбутнього роботодавця, а натомість отримала телефонний рахунок на кілька сотень гривень. Коли обурена жінка звернулася до працівників «Укртелекому», їй пояснили, що вона скористалася послугою «Аудіотекс», 12 секунд якої обійшлося для жінки у 6 гривень. Відповідно, вартість 1 хвилини — 35 гривень.

— «Аудiотекс» — це платні послуги інформаційно-довідкового та ігрового змісту, що надаються в інтерактивному режимі з використанням спеціального обладнання, — розповіла начальник відділу організації продажу послуг Рівненської філії ВАТ «Укртелеком» Тетяна Парадюк. — ВАТ «Укртелеком» забезпечує доступ абонентів телефонної мережі до обладнання операторів послуг «Аудіотекс» через власні телефонні станції, веде облік та тарифікацію послуг, а також виставляє рахунки та здійснює збір коштів. Рахунок за послуги «Аудіотекс» включається до рахунку за послуги міжміського та міжнародного зв’язку. Відповідно до законодавства України підприємство зв’язку має право призупинити користування телефоном або розірвати договір з абонентом у разі несвоєчасної оплати послуг «Аудіотекс».

Як зазначено на сайті ВАТ «Укртелеком», ліцензію на право надання послуг «Аудіотексу» в Україні має понад десять столичних компаній. Вони ж і здають платні номери іншим фірмам в оренду. Дзвінки послуги «Аудіотекс» починаються цифрами 8-700 та 8-900. Плату за них беруть за тарифами, встановленими провайдером послуг. До компетенції провайдерів не входить перевірка порядності фірми-орендаря.

За словами начальника Рівненського управління у справах захисту прав споживачів Євгенії Мосіюк, скарг на діяльність телефонних шахраїв до їхнього управління поки не надходило. Натомість у інших обласних центрах люди вже подають численні позови до суду. Як правило, судові рішення виносяться не на користь споживачів телефонних послуг. Адже постраждалі чомусь звинувачують у своїх бідах не телефонних шахраїв, не провайдерів «Аудіотексу», а ВАТ «Укртелеком».

П.С.: Хто знає про ці обставини, не вопрос, теж отписуйтесь, про свої знання, - хай тема підіймається.

view counter

Сейчас на форуме

Євген Кудлай
telepin
Лариса Брежнєва

Зарегистрированных 3
Гостей 1087
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 182048
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65107
Последний зарегистрированный пользователь beredis

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.