Нічого в принципі не змінилося. Явка низька: хтось взагалі начхав на вибори, хтось не побачив, за кого можна голосувати. Дійсно нових обличч, а тим більше ідей, було вкрай мало...
Виборець проявив розчарування Пецею, але загалом цілком задоволений станом речей в країні: інфляція, "дивна війна" з капітулянтсько-договірними тенденціями від самого початку, збереження старих корупційних схем, збереження в більшості самих носіїв цих схем, зростання тарифів, відсутність реформ. Тому Сєня і Ко йдуть голова до голови з Пецею, а екс-ПРиги неслабо набирають голоси як за свій оппо-блок, так і мажоритаркою.
те, що коміки пролітають мимо каси - це добре, але вони й так мали відійти в небуття. метою ж цих виборів мала бути системна перебудова країни, - і цього, вочевидь, не буде.
Возняк ось дуже песимістично оцінює те, що сталося.
Тарас Возняк — головний редактор Незалежного культурологічного журналу «Ї».
Перші висновки виборів до Верховної ради України
27 жовтня 2014, 09:04
Перші висновки попри політкоректні заяви політичних лідерів країни:
Український народ так і не зрозумів, що в Україні війна і вибори мали в першу чергу враховувати саме це. Метою виборів мала стати консолідація суспільства перед лицем ворога. Цього не сталося.
Президент Петро Порошенко не отримав мандату довіри, на який він розраховував – за попередніми даними президентський блок мав отримати близько 35-40% голосів. Очевидно український народ очікував, що за чотири місяці президентства він закінчить війну, звільнить окуповані території і проведе всі необхідні реформи.
Завдяки голосуванню виборців вкотре відбувся розкол і зміна центру влади – в парламентській республіці, якою є Україна, центром прийняття рішень стає пост прем'єр-міністра, яким, за результатами виборів стане Арсеній Яценюк.
Попри коаліційну угоду, яку укладуть президент і майбутній прем'єр-міністр повторюється ситуація розколу влади 2005 року і взаємного поборювання, коли президента позбавили реального впливу на політичні процеси, що і призвело до повернення Януковича, відторгнення Криму та окупації Донбасу. Причина сьогоднішної війни саме там, в далекому 2005 році.
Путін отримав у Верховній раді України важелі політичного впливу, якими є не тільки Опозиційний блок колишніх регіоналів, але й їх приховані та ситуативні попутчики з Партії Ляшка та Партії Батьківщина.
Такі політичні проекти, як Комуністична партія, Партія Громадянська позиція і Партія Сильна Україна завершили своє існування.
Доля Партії Громадянська платформа свідчить, що в українській політиці говорити народу правду не має сенсу.
Успіх Партії Самопоміч та Партії Ляшка свідчить про все більшу роль популізму в політичному житті.
Успіх Опозиційного блоку показав, яка величезна кількість людей не те що не розуміє, навіщо Україна, а після пролитих рік невинної крові все одно люто її ненавидить.
Результати виборів на жаль засвідчили безвідповідальну, якщо не злочинну інфантильність українського суспільства, яке навіть в умовах війни не змогло консолідуватися довкола одного центру і саме внесло у і так неконсолідований правлячий клас нові розколи.
Виходячи з попереднього можна очікувати, що Україну чекають наступні потрясіння.
Всего тем на форумах 181432
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65091
Последний зарегистрированный пользователь beredis
rsoldier
між іншим, цікаво, як складеться тепер політична доля Шульги і Купрейчик, які явно проскочили у 2012 під брендом "оппо", але сподівань виборців не виправдали і пролетіли як хванера над хутором. Але ж НФ ледь не перше місце в партєйному заліку... Можна очікувати, що цих лузерів не кинуть, а навіть спробують дати якісь солодкі посади ))