Безпосереднє й первинне завдання введення в експлуатацію стосується підготовки будинку до безпечної й з точки де-юре експлуатації, як об'єкта цивільних прав та обов'язків. Перед тим як ввести будинок в експлуатацію слід затверджувати в архітектурі наміри забудови земельної ділянки, після чого слідує кропітка справа отримання дозволу й пряме законне будівництво в рамках намірів.
Після закінчення будівництва будинку, господарськиї будівель та обслуговуючих споруд йде процедура подачі декларації про готовність об'єкта до експлуатації, котра реєструється з 2020 року в реєстрі будівельної діяльності через нову Державну сервісну службу містобудування, - що і є введенні будинки в експлуатацію після успішного якого можна на себе, фактичному власнику будинку реєструвати право власності, для того щоб в майбутньому володіти, розпоряджатися та в повному розмірі користуватися своїм нерухомим майном, відносно якого можна вже буде укладати правочини!
В кого які виникали складнощі при введенні в експлуатацію?
Ділимося досвідом!
Всего тем на форумах 180012
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65051
Последний зарегистрированный пользователь beredis
followme
Дізнайтеся за вище вказаним посиланням весь порядок введення в експлуатацію!
followme
Основними змінами для введенн будинків в експлуатацію в 2020 році виступають електронні форми для будівельного паспорту, так з 1 вересня 2020 року абсолютно всі наміри будівництва мають видаватися з електронним номером й бути в реєстрі будівельної діяльності, так як під час реєстрації декларації про готовність будинку до експлуатації вона в автоматичному режимі підтягується.
Слід розрізняти, що введення садового, житлового, дачного будинку має свої відмінності в 2020 році, виходячи з вимог Державних будівельних норм та нормативного порядку для введення в експлуатацію.