Як почати заробляти з Prozorro?

З 1 серпня 2016 року почала повноцінно працювати нова система державних закупівель Prozorro.

З 1 серпня 2016 року почала повноцінно працювати нова система державних закупівель Prozorro. Багато хто вже встиг оцінити її переваги та почав використовувати для розширення ринків збуту та пошуку нових партнерів. Об'єм ринку публічних закупівель становить понад 300 мільярдів гривень, а за прогнозами спеціалістів у 2017 році він перевищить 400 мільярдів. Отже, спробуємо розібратися чи дійсно з  Prozorro можна заробляти і як правильно почати це робити. Зауважимо, що незареєстровані особи мають право спостерігати за ходом торгів, але приймати в них участь не можуть. Отже, першим кроком є вибір електронного майданчика. «Поширеною помилкою при вході в систему Prozorro є пошук реєстраційної форми на самому сайті системи. Адже реєстрація відбувається на самих торговельних майданчиках, перейти на які можна через сайт Prozorro. Після заповнення простої реєстраційної форми ви отримуєте логін і пароль від свого облікового запису і, відповідно, доступ до системи електронних закупівель», - говорить директор майданчика «Українська універсальна біржа» Олексій Власенко. Річ у тім, що система ProZorro - це розташована на сервері база даних, до якої не можна підключитися безпосередньо, тільки через один з торгових майданчиків, які мають до неї доступ, всі торги відбуваються саме через них. Плата за участь у тендері є однаковою на всіх майданчиках та регламентується постановою Кабінету міністрів від 24 лютого 2016 р. № 166 "Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків". Плата є вельми символічною - від 17 грн. (за участь в тендері на суму до 20 000 грн.) до 1700 грн. (за участь в тендері на суму понад 1 млн. грн.).

В цілому вся процедура для постачальників включає п'ять нехитрих кроків:

-          реєстрація на сайті обраного торгового мпайданчика;

-          вибір предмета закупівлі та налаштування передплати;

-          подача заявки на торги;

-          прийняття участі в онлайн-аукціоні;

-          у разі перемоги підписання договору з Замовником.

Але потрібно не забувати про те, що Ваша заявка може бути незаконно відхилена через бажання Замовника працювати з конкретним Постачальником, який дасть «відкат». В такому випадку ніколи не потрібно панікувати або здаватися. Потрібно відразу ж звернутися до спеціалістів свого майданчика за допомогою.

«Варто відзначити, що найбільша кількість заявок постачальників на сьогоднішній день відхиляється через наявність недоліків в поданій тендерній документації. Саме тому, перш ніж витрачати час, сили і гроші на участь в торгах, слід подбати про якісне формування документів. Навіть якщо ви впевнені в правильности і повноті наявних у вас документів, юридична консультація не завадить. Будь-яку інформацію щодо проведення державних закупівель ви можете отримати у спеціалістів  контактного центру нашого майданчика «Українська універсальна біржа», - продовжує Олексій Власенко.

Підсумовуючи вище викладене можна сказати наступне: запорукою успіху в подачі пропозиції та подальшого виграшу для представників бізнесу є правильний вибір майданчика для проведення держзакупівель. А ті, хто через упередження або психологічні бар'єри відмовляться брати участь в електронних держтендерах, просто самі обмежать свої можливості і втратять прибуток.

Катарина Артуровна

Интересная статья)

anta

Хорошо, что вы понимаете, как это делать, и о чем там идет речь. Я вот напримен находила работу в интернете такого рода http://izarabotok.com/ , и зарабатывала, хоть что-то. Потому что от страны пользы ни какой. Только требует и наказывает.

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 181336
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65089
Последний зарегистрированный пользователь beredis

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.