Фестиваль проводиться з метою підтримки та розвитку жанру, засновниками якого є такі автори-виконавці, як Булат Окуджава, Юрій Візбор, Володимир Висоцький, Олександр Галич, Юрій Кукін, Ада Якушева, Новелла Матвєєва та інші.
У 2015 році фестиваль поза конкурсний. Акцент зроблений на спілкування між учасниками та можливість виступити всім бажаючим на фестивальній сцені.
В рамках XXVII міжнародного фестивалю «Булат» оргкомітетом фестивалю спільно з організаторами фестивалю-майстерні «Сонячний зайчик» реалізовується проект «Молодіжний майданчик «Сонячний зайчик» в гостях у «Булату». Це низка заходів, направлених на формування молодіжного творчого середовища, обмін досвідом, навчання та творче зростання молодих авторів та виконавців України та близького зарубіжжя. В рамках цього проекту проводиться спеціальний концерт молодих авторів та виконавців.
Контактна особа: Соколов Артем (050)152-50-07, [email protected]
Сайт клубу «Булат» – www.bulatclub.com
Організатори:
Сумська обласна молодіжна громадська організація «Клуб авторської пісні «БУЛАТ»;
Сумська міська рада, відділ культури й туризму міської ради.
Цілі:
популяризація жанру авторської пісні та поезії на Україні;
популяризація української авторської пісні та підтримка талановитих авторів-виконавців України;
проведення начальних майстер-класів;
культурне збагачення та естетичне виховання молоді;
залучення творчої молоді до жанру авторської пісні;
обмін досвідом між активістами КАП та творчих об’єднань.
ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ
17 квітня (п’ятниця) | |
протягом дня | Благодійні концерти по місту. |
16:00 | КОНЦЕРТ-МОЛОДИХ АВТОРІВ ТА ВИКОНАВЦІВ «СОНЯЧНИЙ ЗАЙЧИК» В ГОСТЯХ У «БУЛАТА» (бібліотека ім. Шевченка, вул. Кооперативна, 6) |
18:00 | КОНЦЕРТ-ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ (Машинобудівний коледж, пр. Шевченка, 17) |
22:00 | КОСТРОВИЙ КОНЦЕРТ ТУРИСТСЬКОЇ ПІСНІ (ОЗСТ «Ровесник») |
18 квітня (субота) | |
16:30 | «ЧТО БЫ ТАМ НИ БЫЛО, ЖИЗНЬ ПРОДОЛЖАЕТСЯ» – ч. 1 (концертна зала ОЗСТ «Ровесник») |
21:00 | «ЧТО БЫ ТАМ НИ БЫЛО, ЖИЗНЬ ПРОДОЛЖАЕТСЯ» – ч. 2 (концертна зала ОЗСТ «Ровесник») |
19 квітня (неділя) | |
13:00 | ГАЛА-КОНЦЕРТ (ДК ім. Фрунзе, вул. Горького, 5) |
ПОЧЕСНІ ГОСТІ ФЕСТИВАЛЮ
Віктор БАЙРАК (Вороніж – Вінниця)
Народився в Одесі, деякий час мешкав у Вінниці. Сатирик, поет-пародист, учасник КВН та інших телеігор. Відомий своїми іроничними піснями та просто почуттям гумору. Традиційно на фестивалях веде гумористичні посиденьки, що зазвичай називаються «Чайхана».
Вадим Гефтер (Донецьк)
Організатор та ідейний натхненник Творчої спілки діячів авторської пісні України – всеукраїнського об’єднання ентузіастів жанру. Організатор міжнародного фестивалю «32-е травня» (м. Святогорськ). Автор пісень.
Тетяна КОРОЛЬВА (Москва, Росія)
Авторка. Учасниця творчої асоціації «32 Августа». Учасниця багатьох фестивалів, спочатку, як конкурсант, а потім і як член журі. Дипломант Грушинського фестивалю 2006 року.
Ігор Жук (Київ)
Визнаний авторитет в сучасній авторській пісні України. Автор більш, ніж 400 пісень російською та української мовами, театральний та кінодраматург, художник.
Ірен РОЗДОБУДЬКО (Київ)
Українська журналістка, письменниця, поетеса. Лауреат (2000, 2001) та переможець (2005) літературних конкурсів «Коронація слова».
Дмитро ДОЛГОВ (Київ)
Автор-виконавець, лауреат багатьох фестивалів авторської пісні. Керівник київської школи бардів. Учасник та керівник проекту «Долговіанна» разом з Анною ЩЕРБАНЬ. Керівник делегації України на міжнародному фестивалі авторської пісні «Петербурзький акорд».
Олена ОЛЕКСІЄВА (Запоріжжя)
Виконавиця. Художній керівник, режисер та актриса Запорізького народного театру поетичної пісні. Лауреат багатьох фестивалів авторської пісні. Член спілки театральних діячів України.
Ансамбль «Неслыханная прибыль» (Запоріжжя)
Самобутній колектив із Запоріжжя. Існує вже більше п’яти років, працюють в різних жанрах – бардівська пісня, джаз, фолк. На багатьох фестивалях тріо є душею компанії концерту, фестивалю.
Олег Швидкий (Запоріжжя)
Автор пісень, звукорежисер, актор, режисер. Учасник клуб авторської пісні «Островок».
Дмитро МАКЛЯКОВ (Харків – Курськ)
Авторка та виконавиця пісень. Організатор фестивалів та концертів. Керівник студії авторської та туристської пісні.
Ігор КАСЬЯНЕНКО (Суми)
Відомий поет, автор пісень, журналіст, громадський діяч. Лауреат фестивалів авторської пісні. Багаторічний друг клубу авторської пісні «Булат». Організатор та співорганізатор багатьох творчих та культурних проектів.
Ірина ЛЄГОНЬКОВА (Харків)
Поетеса. Призерка поетичного конкурсу фестивалю ім. Грушина (2012).
Анатолій ГЕРШАНІК (Дніпропетровськ)
Виконавець дуже великої кількості пісень класики жанру «авторська пісня», за що його дуже поважають в бардівському середовищі. Пише й свої твори. Лауреат багатьох пісенних фестивалів та фестивалів самодіяльності. Був актором театру зримої пісні та поезії “Юність” Дніпропетровського університету. Грав у КВН, керував театром мініатюр. Інструктор пішохідного туризму.
Ірина ФЕДОРОВА (Харків)
Авторка та виконавиця пісень. Організатор фестивалів та концертів. Керівник студії авторської та туристської пісні.
Ірина КОЗЛОВА (Конотоп)
Поетеса. Керівник літературної студії «Джерела». Лауреат міжнародного конкурсу російськомовної поезії «Глагол» (Москва, 1992). Дипломант фестивалю «Булат-2003».
Всего тем на форумах 181387
Все сообщения 272373
Всего зарегистрированных пользователей 65091
Последний зарегистрированный пользователь beredis