![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/444444697_938451511624776_2553262038860385438_n.jpg)
Сьогодні вшанували пам’ять Віталія Володимировича Рогози, сина Глухівської громади, який з честю та героїзмом віддав своє життя за мир і свободу нашої країни.
Народився Віталій 9 лютого 1974 року. Здобував освіту в Баницькому НВК та Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ.
Працював гірничим майстром у Глухівському кар’єрі кварцитів. Колеги згадують про нього як про справжнього професіонала: був відповідальним, добросовісним, порядним, завжди допомагав тим, хто потребує.
До лав ЗСУ Віталій Володимирович вступив 15 лютого 2023 року, прийнявши нелегке, але надважливе рішення – стати на захист свободи рідної країни. Мужній і непохитний старший стрілець-оператор до останнього пострілу і подиху вірив у перемогу України, але, на превеликий жаль, 15 травня 2024 року загинув під час виконання бойового завдання.
Герой назавжди залишиться в нашій пам’яті як втілення сили духу, мужності та патріотизму.
Вічна слава Герою!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 103 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
12 липня на Харківщині загинув 20-річний воїн Максим Ніжнік....
Ця пекарня у Білопіллі працювала цілодобово, щоб забезпечити усю громаду хлібом....
13 липня в селі Томашівка попрощалися та провели в останню путь Захисника – ТЕРЕЩЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВІТАЛІЙОВИЧА, життя якого обірвалося 8...