![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/o_1hs7sklhc1js71u5v1slh12o54f34a.jpg)
Церемонія прощання відбулася в селі Полошки Глухівської громади. Рідні, друзі, місцеві жителі, керівництво громади, побратими прийшли провести захисника в останню путь, пише Глухів.City.
"Неодноразово виконуючи важливі й небезпечні завдання ціною власного життя і здоров'я він виборював право нашої нації бути вільною. Але, на жаль, невиліковна хвороба все частіше давала про себе знати. Врешті вона виявилася сильнішою за сміливість та мужність солдата", - сказали про Анатолія.
Останній земний шлях військового вистелили квітами. Односельці проводжали процесію на колінах.
Захисник народився та виріс в селі Полошки Глухівського району. Він закінчив школу та працював трактористом в товаристві «Рассвет».
Анатолій Петрович завжди вірив у добро і справедливість, тому у важкий час став на захист рідної країни. Його відвага та самопожертва несуть в собі найвищі цінності. У Героя залишились батьки.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 103 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
12 липня на Харківщині загинув 20-річний воїн Максим Ніжнік....
Ця пекарня у Білопіллі працювала цілодобово, щоб забезпечити усю громаду хлібом....
13 липня в селі Томашівка попрощалися та провели в останню путь Захисника – ТЕРЕЩЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВІТАЛІЙОВИЧА, життя якого обірвалося 8...