![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_89_36.jpg)
Полеглого захисника везли живим коридором пам'яті, який створювали мешканці населених пунктів, де проїжджав траурний кортеж.
Захисник народився 28 травня 1986 року. Він закінчив місцеву школу і Синівський професійний аграрний ліцей. Увесь час працював у СВК «АФ «Семенівська». Створив родину, виховував трьох діток.
18 березня в районі н. п. Роздолівка Краматорського району Донецької області, виконуючи бойове завдання, внаслідок скиду боєприпасу з БПЛА герой загинув, повідомляє Липоводолинська газета “Наш край”.
Слава Герою!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 23 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 97 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
Вічна пам'ять мужнім Захисникам України....
Це було пообіді 19 липня, дізналися Кордон.Медіа....
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Сумської області....
19 липня о 6:30 російська армія завдала ударів по Краснопіллю та селу Осоївка на Сумщині. Мова про продуктовий магазин та...