![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_45_53.jpg)
Розділити біль непоправної втрати з рідними та вклонитися памʼяті Героя, прийшли друзі, побратими, представники влади, односельчани, та всі, хто його знав.
Прощалися зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати.
Відспівування воїна відбулось у Храмі Свято-Троїцької парафії УПЦ у с.Бистрик. Поховали Захисника України з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі: в мить прощання з Героєм звучав Державний Гімн України. У пам'ять про полеглого Воїна пролунав військовий салют.
Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам’яті жителів Кролевеччини.
Вічна пам’ять і слава Герою!
Старший солдат Пономаренко Іван Миколайович, 29.02.1972 р.н., народився та проживав у с. Бистрик, закінчив Бистрицьку ЗОШ у 1989 р., на військову службу по мобілізації призваний 28.12.2022 року. Служив у 115 окремій механізованій бригаді.
Загинув 01.04.2024 в районі населеного пункту Очеретине Донецької області гідно виконуючи свій військовий обов'язок залишився вірним військовій присязі беручи участь в обороні держави та стримуванні збройної агресії російської федерації.
У військовослужбовця залишились дружина, двоє дітей та сестра.
Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі, повідомили в мерії Кролевця.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 13 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 39 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
Вічна Пам'ять Герою - Ігорю Ігоровича ФЕДОРЕНКУ (24.10.1995 – 01.08.2024)....
Сьогодні, 4 серпня, Кролевецька громада провела в останню путь свого Героя, захисника України, який загинув від тяжкого поранення отриманого в...
5 серпня 2024 року в Роменській громаді оголошено Днем жалоби....
Сьогодні Роменська громада попрощалася з воїном Збройних сил України Олегом Віталійовичем РУДЕМ....