42-річний чоловік зазнав осколкових поранень під час виконання бойового завдання біля с.Роботине Запорізької області.
Олександр Миколайович народився у селі Садове Білопільської територіальної громади. Після школи навчався у Володимирецькому СПТУ-29 на електрозварювальника.
У січні 2023 року Олександра призвали до лав ЗСУ для боротьби з російськими окупантами. Служив спочатку в Окремій президентській бригаді імені гетьмана Богдана Хмельницького, потім солдат був переведений до 117-ої окремої механізованої бригади, де служив номером обслуги 2-го гранатометного відділення протитанкового взводу 3-го механізованого батальйону. Без сина залишилася мати, повідомили в мерії Вараша.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 36 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 109 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
Обстріли з боку російсько-терористичних військ продовжують щоденно завдавати довкіллю Сумщини, й особливо атмосферному повітрю, великої шкоди....
У Шостці продовжуються роботи по ліквідації наслідків масованих обстрілів (22-23липня)....
Про це повідомив начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко....
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Сумської області....