![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/dom82xjxg4qptdyx1xkh.jpg)
Василь Громак народився 6 квітня 1973 року в селі Уздиця. Закінчив місцеву восьмирічну школу Після навчався в технікумі на будівельника. Служив в армії. Потім поїхав працювати охоронцем у місто Київ.
У жовтні 2022 року був призваний до Державної прикордонної служби України на військову службу. Василь завжди був турботливим, люблячим чоловіком та батьком. У нього залишилася дружина та син, повідомляє Глухів.сіті.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Оперативна інформація станом на 16.00 07.08.2024 щодо російського вторгнення....
Про це під час національного марафону «Єдині новини» повідомив начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ....
8 серпня 2024 року в Роменській громаді оголошено Днем жалоби....
Безжальна війна обірвала життя захисника Олександра Михайловича РИНДИЧА, 1979 року народження, який до останнього подиху був вірний присязі та хоробро...
Тростянецька громада знову в жалобі....