![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/405015005_649451500691950_4312572352316327013_n.jpg)
Старший солдат Плітка Олександр Сергійович, 1984 року народження, уродженець села Українка, навідник 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу механізованої роти військової частини, загинув 25 жовтня 2023 року під час штурмових дій противника на позиції взводу з напрямку населеного пункту Приютне, на захід від населеного пункту Старомайорське Донецької області під час виконання бойових завдань.
Прощання з загиблим воїном відбудеться завтра, 24 листопада, в селі Українка по вул. Зарічна, 11 близько 10.30. Закликаємо приєднатися до живого коридору, щоб віддати останню шану нашому захиснику.
Поховання відбудеться на «Алеї Слави» в м. Охтирка, повідомили в сільраді Чернеччини.
Пам’ятаємо кожного! Слава Героям України!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Сумської області....
19 липня о 6:30 російська армія завдала ударів по Краснопіллю та селу Осоївка на Сумщині. Мова про продуктовий магазин та...
17 липня Роменська громада востаннє попрощалася із Захисником – Юрієм Миколайовичем НАУМЕНКОМ....
Протягом дня росіяни здійснили 27 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 44 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....