![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/399186640_326835636649914_364689854389975282_n.jpg)
Вся техніка сучасна, якісна, у гарному технічному стані (10 одиниць техніки вже прибули до Тростянця, 2 ще перебуває в дорозі).
Днями до Тростянця прибула особисто представниця БФ Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) пані Анна Радецька. Вона зустрілась з міським головою Юрієм Бовою, керівниками комунальних служб, колективом міської ради й говорила, що вона та її колеги підтримують Україну від щирого серця.
Пані Анна запевнила, що попереду будуть нові проєкти по підтримці нашої громади, адже з міським головою Юрієм Бовою є повне взаєморозуміння, бо він усім серцем вболіває за долю своєї громади й прагне якнайшвидше подолати проблеми, які виникли через війну.
«Для того, щоб у нашу громаду прибула ця техніка, ми з нашими партнерами співпрацювали півроку! Треба було знайти потрібну техніку, кошти, вирішити питання з її доставленням в Україну!», - говорив Юрій Бова, міський голова.
Він щиро потиснув руку пані Анні Радецькій і від себе особисто та від імені всіх жителів громади подякував їй та її колегам за плідну співпрацю на єдиний результат: покращення якості життя людей нашої громади!
Слід нагадати, що благодійний фонд фонду PCPM й безпосередньо пані Анна Радецька, у дещо раніше надали допомогу нашій громаді у доставленні з Польщі двох автомобілів швидкої допомоги, повідомили в мерії Тростянця.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
До Тростянця надійшла значна партія гуманітарної допомоги від польських партнерів – майже 11 тон необхідних товарів....
7 липня в Тростянці свої двері для відвідувачів відкрив «ХАБ «Незламні» - сучасний простір для самотніх людей, внутрішньо переміщених осіб,...
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...