![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_25_55.jpg)
Олександр Григорович народився 26.08.1972 року в селі Обтове, на Кролевеччині. Після закінчення Обтівської школи вступив до військового училища і розпочав свій шлях офіцера.
Його військова служба склалась наступним чином: Інженерні війська України, Військовий комісаріат, Державна спеціальна служба транспорту України та Сухопутні війська Збройних Сил України. На кожній своїй посаді він викладався на всі 100 відсотків, завжди виконував поставлені завдання, підтримував та допомагав своїм колегам та побратимам по службі.
Атиреростична операція застала його в Державній спеціальній службі транспорту України, будучи вірним військовому обов’язку він в 2015 році брав участь в бойових діях на сході держави. Потім з 2022 по 2023 рік з початком вторгення рф, Олександр Григорович (в цей час вже військовий пенсіонер за станом здоров’я) взявши до рук зброю захищав українську землю від загарбників, вже у складі Сухопутних військ Збройних Сил України.
Олександр Артюшенко з перших днів повномасштабної війни захищав місто Чернігів від загарбників, де він перебував з родиною. Пройшов період облоги Чернігова, захищав кордон на північному напрямку (Харків) та сході нашої держави (в тому числі і в фортеці Бахмут), неодноразово смерть загрожувала йому в цих небезпечних військових умовах і хотіла його зламати, але він все переборював, і повернувся додому живим. Але підступна хвороба не дала йому змоги виконувати військовий обов’язок. 02.11.2023 року від тяжкої хвороби він помер.
У Олександра залишились син, дружина, батьки.
Щирі співчуття рідним та близьким Героя. Схиляємо голови в глибокій скорботі та розділяємо з вами біль втрати. Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!
Вічна слава та пам’ять нашому Герою!
Церемонія поховання відбудеться завтра, 05.11.2023 року за адресою вул.Виноградова, 123, м.Кролевець, початок о 12.00 годині.
Поховають воїна з усіма військовими почестями на кладовищі по вул.Зелена м.Кролевець, повідомив мер Кролевця Віктор Лехман.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Мобільна група відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області обстежила кілька ділянок території у центрі та на півночі області,...
У Сумах поховали мужніх воїнів Сергія Щербака та Олександра Деменка....
В Охтирській міській раді повідомили, що солдат Наливайко Віталій Дмитрович, 1996 року народження, стрілець-зенітник, прийнятий на військову службу 16.09.2020 року,...
Про це повідомили в Міністерстві енергетики....
Окупанти продовжують обстрілювати Сумщину: правоохоронці документують наслідки....