Як попередньо встановили поліцейські, відбулося зустрічне зіткнення автомобілів «Фольцваген гольф» під керуванням 34-річного чоловіка та «ВАЗ Пріора», яким керував 28-річний водій.
До лікарні з травмами різного ступеню тяжкості медики доправили 5 осіб. Це водій та три пасажирки автомобіля ВАЗ, 20-річна жінка та діти 1-го та 11-ти років, а також 34-річний водій автомобіля Volkswagen.
За даним фактом у поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування, повідомили в поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....
17 липня, близько 21:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Полку “Азов”....
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...