![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_44_50.jpg)
8 вересня Героя Світла провели в останню путь на Алеї Слави рідні, близькі, бойові побратими, керівництво громади, друзі та знайомі, духовенство та небайдужі мешканці. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять захисника рідної землі, оборонця України, повідомили в мерії Ромен.
У цей важкий для нашої громади час схиляємо голови в глибокій скорботі, приносимо щирі співчуття родині захисника.
Життя – безцінне, душа – безсмертна, пам’ять – вічна!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!