![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_351_4.jpg)
Сьогодні на Алеї Слави рідні, друзі, керівництво громади, духовенство, побратими та небайдужі мешканці, приклонивши коліна, зі сльозами на очах та щирими молитвами провели в останню путь українського захисника Олександра ДЕНИСЕНКА.
Життя старшого солдата Олександра Васильовича Денисенка обірвалося 9 липня 2023 року в Запорізькій області під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом Батьківщини. Відважний воїн мужньо протистояв ворогу, робив все можливе, щоб вигнати російську навалу з країни та звільнити український народ.
Роменська громада щиро співчуває сім’ї, рідним і близьким Олександра.
Доземний уклін Воїну-Захиснику…
Вічна пам’ять і слава Герою!
За повідомленням відділу з питань внутрішньої політик
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!