Відомий усьому світові своїми дослідженнями, неперевершеними екслібрисами, ліногравюрами, роботи якого експонувалися на виставках у десятках країн, Микола Бондаренко був скромною, порядною і доброзичливою людиною. Дотримувався житейських мудростей, головне надбання – донести історичну правду про Україну і українців.
Настоятель Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Димитрій у прощальному слові подякував Миколі Михайловичу за його активну громадську позицію.
Начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Віктор Домашенко нагадав земний шлях митця і його творчі здобутки, а керівник комунального закладу Сумської обласної ради «Державний історико-культурний заповідник у м.Путивль» Сергій Тупик із сумом сповістив, що ще два тижні тому вони з Миколою Михайдовичем будували мистецькі плани.
- Із Миколою Михайловичем ми познайомилися понад два десятиліття тому. І перша його виставка була у Путивльському краєзнавчому музеї «Кулінарна книга: 1933». До речі, зараз вона експонується у Національному музеї голодомору.
Два тижні тому Микола Михайлович подарував, як виявилося, прощальний подарунок, понад 80 робіт по «Слову о полку Ігоревім»…
Прощатися із Миколою Бондаренком в Успенці зібралися представники Буринської міської ради, Буринського краєзнавчого музею імені Павла Попова, Буринської публічної бібліотеки, Буринського будинку культури, парафіяни Храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, друзі-краєзнавці із Буринщини, родичі, близькі та знайомі, сусіди.
Закінчився земний шлях Миколи Бондаренка, а його діяння, спадок житиме у творах, демонструватиметься у виставкових залах, передаватиметься у спадок поколінням українців.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!