![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_30_48.jpg)
Днями за сприяння Посольства Німеччини в Києві Тростянецька громада отримала потужний генератор.
Установка буде використовуватися на одному з комунальних підприємств громади. Ця допомога є надзвичайно важливою особливо зараз, у зимовий час, в умовах тривалого відключення електропостачання.
Цей генератор передано одним з німецьких підприємств, розташованих поблизу міста Кельн. Транспортування забезпечило Міністерство закордонних справ Німеччини, повідомили в Тростянецькій мерії.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!