![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20221205_171549.jpg)
Знову в жалобі… Багато людей зустрічали траурну ходу «живим коридором» – стоячи на колінах з квітами у руках, щоби віддати данину шани та поваги землякові, який віддав життя за Україну.
Попрощалися з Валерієм КОШАРНИМ і низько вклонялися його світлій пам’яті рідні та близькі загиблого Героя, бойові побратими, представники Роменської міської ради, духовенство, небайдужі жителі громади…
Народився воїн у 1995 році, цьогоріч був призваний на військову службу. Під час повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини у лавах Збройних Сил України. Солдат Валерій Віталійович КОШАРНИЙ служив у військовій частині А4638 – водієм 2 штурмового відділення 3 штурмового взводу 1 штурмової роти 1 штурмового батальйону. Він був хорошим учнем, турботливим братом, люблячим сином. Працелюбний, відкритий, з доброю посмішкою, – таким його запам’ятали друзі. Валерій понад усе любив життя, навесні йому виповнилося 27 років…
Але на війні огорнула його долю своїм чорним крилом безжальна смерть. Життя захисника обірвалося 01 грудня 2022 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курдюмівка Донецької області. На жаль, солдат повернувся назавжди додому на щиті. Біль цієї втрати неможливо загасити…
Герої не вмирають!
Сьогодні сумська громада попрощалася із мужнім воїном Сергієм Дубовиком....
Гордієнко Віталій Вікторович народився 30 вересня 1968 року в Феодосії....
У Роменську громаду «на щиті» до рідного дому повернувся Антон Олександрович Зайцев....
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
Сьогодні Сумська громада попрощалася з Романом Артюховим та Сергієм Голованьовим....