![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/musiyaka_180822.jpg)
Сьогодні, у Кролевці, аби провести в останню путь та проститися з Героєм - захисником України, який віддав своє життя виконуючи бойові завдання на сході України, боронячи державний суверенітет, територіальну цілісність нашої Батьківщини, зібралися рідні й близькі, побратими та кролевчани.
Побратими передали рідним загиблого воїна Державний Прапор України, який він гідно захищав, проявляючи мужність та відвагу, зберігши вірність Військовій присязі до останнього подиху.
Складно передати біль та сум через непоправну втрату. Олег Віталійович назавжди залишиться в пам’яті співслужбовців, близьких та Кролевчан прикладом справжнього захисника та відданого сина Батьківщини!
Схиляємо голови перед загиблим захисником України та низько вклоняємось батькам.
Вічна пам’ять Герою та співчуття рідним!
Кролевецька міська рада
Сьогодні сумська громада попрощалася із мужнім воїном Сергієм Дубовиком....
Гордієнко Віталій Вікторович народився 30 вересня 1968 року в Феодосії....
У Роменську громаду «на щиті» до рідного дому повернувся Антон Олександрович Зайцев....
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
Сьогодні Сумська громада попрощалася з Романом Артюховим та Сергієм Голованьовим....