Блоги

Унікум.

Та це я знов за бібліотеку. Оту шо виселяють з школи № 30 під назвою Унікум. Але назва повідомлення – не з цієї причини.

 В законодавстві написано , що в освітніх закладах оренда дозволяється. Це перше.

Друге – увага : дозволяється, якщо діяльність орендаря пов,язана  з навчально- виховним процесом.

Тобто, недурні люди в 2012 р. надаючи в оренду філіалу бібліотеки приміщення були твердо впевнені , що проти бібліотеки важко знайти аргументи проти. Тому – можна.

Проходить трохи менше 10 років, Шановні, і виявилось, що ми змінились настільки , що не вважаємо КНИГУ ! причетною до навчально-виховного процесу !

За ці 10 років , виявляється досягли статево-зрілого віку деякі Унікуми, які з легкістю вам докажуть, що наприклад, лімузини мають більший стосунок до навчально-виховного процесу, ніж бібліотека !

Досі не знаю, а чи є в цій щколі своя бібліотека ? Про це навіть не згадала директорка цієї школи !

Якщо немає – то зовсім сумно.

От дорослі тьоті та дяді з чергового «методичного центру» що займали 2 ( ДВА! ) поверхи переїжджають тихенько . І ніякі депутати , тобто радники міського голови їх не випихують … І директорка про них мовчить.

А може фахівці Методичного Центру Розвитку Педагогічних Працівників внесуть ясність у це питання : ЧИ МАЄ БІБЛІОТЕКА СТОСУНОК ДО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ШКОЛІ ?

Скажіть – ТАК. А після цього можете шукати для бібліотеки інше приміщення.

* Фото з сайту OLX./ Оренда лімузину в Сумах./

По тематике

Иван Мариченко
Чому у нас нема освіти?

Щоб перетворити людину на раба, мало винищувати інтелектуальну еліту спільноти, потрібно з дитинства виховувати рабів. Радянська система освіти, даним задачам...

Иван Мариченко 30.01.2017 10:04
Дмитро Сінченко
З голови на ноги. Про проблеми викладання української історії

Поки ми не зламаємо стереотипи, не навчимо людей пишатись своєю історією - нічого путнього не буде. На жаль, зараз наша...

view counter

Цитата

В ОПЗЖ достатньо конструктивна позиція
Василь Хома
голова Сумської ОДА
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.