Академія електронного управління (e-Governance Academy) відзначила Мінцифру за співпрацю в розробці українського Дія.Підпису-EU, який відповідає стандартам ЄС.
«З березня український електронний підпис став сумісним з платформою електронного підпису Європейської комісії. Україна стала першою країною — не членом ЄС, яка отримала таку можливість. І це ще один спосіб для Європейського Союзу відкрити свої кордони для українців. Цього разу — цифрові», — Михайло Федоров.
Робота над визнанням українського е-підпису країнами ЄС розпочалася у 2017 році. Вносили зміни до законодавства, проводили переговори з Європейською комісією та впроваджували технічні рішення.
Загалом внесено зміни до понад 70 законів для визнання українських електронних довірчих послуг у ЄС. Це відкриває нові можливості для українців та бізнесу. Тобто ви можете підписати контракт з європейським партнером із Дія.Підписом
Академія електронного управління (eGA) — спільна ініціатива уряду Естонії, Інституту відкритого суспільства та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй. Працює в Україні з 2012 року, починаючи з органів місцевого самоврядування, а з 2014 року підтримує уряд України. eGA реалізувала в Україні 12 проєктів у сфері електронного урядування, і наразі флагманськими проєктами є EU4DigitalUA та DT4UA. Програма EU4DigitalUA спрямована на розвиток інфраструктури цифрового урядування, державних електронних послуг, кібербезпеки та захисту даних.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!