Мій коханий ворог (Пітер Хатчингс, 2021)

Люсі Хаттон (Люсі Хейл) впевненою ходою крокує до успіху. Вона працює у розкішному офісі та мріє про кар’єрний зліт. Звісно ж, на цьому шляху вона ні в якому разі не погодиться на компроміси із совістю (12+). 948

Завжди і всюди чинячи чесно, Люсі стикнулася з проблемою. На робочому місці щодня вона бачиться з Джошуа Темпланом (Остін Стовелл). Людини, яка дратувала б Люсі сильніше, годі й шукати. Аби не зраджувати своїм принципам, Люсі не стримує себе та говорить в очі колезі усе, що про нього думає. Та й хлопець за словом у карман не лізе. Так і працюють вони пліч-о-пліч, щодня дошкуляючи одне одному образами.

Комедія та мелодрама «Мій коханий ворог» знята режисером Пітером Хатчингсом за сюжетом однойменної книжки Саллі Торн. Роман вийшов друком у 2018 році. У травні 2019 року було анонсовано майбутню екранізацію. Спершу на головну чоловічу роль затвердили Роббі Амелла. Через напружений графік зйомок він покинув проект, а його місце зайняв Остін Стоуелл.

В ролях: Люсі Хейл, Остін Стовелл, Корбін Бернсен, Сакіна Джеффрі, Яша Джексон.


Где и когда

Кінопалац "Дружба"

С 09.12.2021 по 15.12.2021.  Время: 19.05

Планета Кіно

С 09.12.2021 по 22.12.2021.  Время: 10.00

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.