Інструкція з виховання мажорів (Ніколя Кюш, 2021)

Френсіс (Жерар Жюньо) дожив до поважного віку та зумів з нуля нажити чималі статки (12+). 2724

Починав простим робочим на будівництві, а нині має власну будівельну компанію. Дуже шкода, що діти не цінять всього цього. Філіпп (Віктор Артус Соларо), Александр (Лука Мельява) та Стелла (Камілль Лу) настільки звикли до розкошів, що батька це почало дратувати. Він вирішує інсценувати банкрутство. Учотирьох родина відправляється у дім дитинства Френсіса. Братам та сестрі, які ніколи в житті жодного дня не працювали, а дехто навіть не вчився, доведеться працювати за копійки у невеличкому портовому містечку. Зі Стелли, яка любила повчати найманих хатніх робітників у будинку батька, вийде чудова офіціантка. Науки давалися Александру погано, але штукатурення стін ніяких проблем викликати не повинно.

Комедія «Інструкція з виховання мажорів» є рімейком мексиканської комедії «Діти сеньйора Нобля», що вийшла на екрани у 2016 році. Французькою адаптацією сюжету та режисурою займався Ніколя Кюш.

В ролях: Камілль Лу, Жерар Жюньо, Том Ліб, Віктор Артус Соларо, Франсуа Морель.


Где и когда

Кінопалац "Дружба"

С 13.05.2022 по 18.05.2022.  Время: 14.25

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.