Крик. Кривава помста (Джон Берардо, 2021)

Події розгортаються у гуртожитку університету Уїтона. Грандіозній вечірці перед початком навчального року передує розмова членів місцевого братства про плани на вечір (18+). 1198

Вони приносять клятву, що мають напоїти дівчат із сестринства та зайнятися з ними сексом. Знаючи такі звичаї, старша студентка Елері (Ліндсей ЛаВанші) як може опікується першокурсницями та тримає їх у колі зору. Вона знаходить Кайлі (Ізабелла Гомес) без свідомості, зачиненою у кімнаті з трьома хлопцями. На ранок Кайлі отримує у соцмережах купу глузливих повідомлень. Невдовзі одного з тих хлопців жорстоко вбивають. Слідом за ним не менш кривава смерть чекає інших хлопців і навіть декого з адміністрації університету.

Кримінальний трилер та жахи «Крик. Кривава посвята» зняв за власним сценарієм Джон Берардо. У основу сюжету лягла його короткометражна стрічка, знята під час навчання в університеті. За словами режисера, він прагнув показати жахіття, які можуть бути спровоковані дописами у соцмережах.

В ролях: Ізабелла Гомес, Ліндсей ЛаВанші, Фрой Гутьеррез, Джеймс Берардо, Геттлін Гріффіт.


Где и когда

Планета Кіно

С 28.10.2021 по 03.11.2021.  Время: 21.45

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.