Кохання, пристрасть та стволи (Коллін Шиффлі, 2021)

Нью-Йоркський підліток Бен Гіббон (Дієго Бонета) без тями закохується в Мері Реткарт (Александра Даддаріо). Головна проблема у тому, що ці двоє належать до різних родин, які розділили між собою контроль над медіабізнесом міста (16+). 659

Ворожнеча між Гіббонами та Реткартами ведеться десятиліттями. Тож аби бути разом, парочці доведеться неабияк постаратися – щоб вмовити батьків дозволити їм бути разом, а також щоб не дати їм повбивати один одного.

Драма «Кохання, пристрасть та стволи» запозичила свій сюжет із класичної п’єси Шекспіра «Ромео та Джульєта». Події розгортаються у наші дні. Сценарій до фільму був готовий ще у 2010 році і потрапив у так званий «чорний список» – перелік кращих нереалізованих сценаріїв. У 2011 році на головну чоловічу роль затвердили Зака Ефрона, він же мав і продюсувати фільм. Акторів, які зрештою і зіграли в фільмі, запросили у 2019-му. Знімали картину упродовж місяця в Торонто.

В ролях: Александра Даддаріо, Дієго Бонета, Тревіс Фіммел, Джастін Чатвін, Джон Ралстон, Стюарт Г'юз.


Где и когда

Планета Кіно

С 22.07.2021 по 28.07.2021.  Время: 14.20; 17.30; 20.15; 22.10

view counter
view counter
view counter
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.